Миколаїв здавна звикли вважати містом корабелів. 27 січня 2021 року, інженер-суднобудівник й письменник-популяризатор галузі кораблебудування Валерій Бабич  святкує свій 80-й ювілей.

Понад 70 років пан Валерій своїм життям і творчістю пов'язаний з нашим містом. Тут він здобував освіту у технікумі та кораблебудівному інституті, працював на двох найпотужніших заводах, брав участь у конструюванні найбільших військових суден своєї країни – авіаносців. А з початком нового тисячоліття почав активно займатись журналістикою, писати книги й статті про справу всього свого життя. «Наші авіаносці», «Місто святого Миколая і його авіаносці», «Володарі океанів» – книжки Валерія Бабича про кораблі, побудовані в Миколаєві, людей, які були причетні до цієї важливої справи, романтику морських походів, відчуття великої води. Вони були презентовані в нашій бібліотеці, мають своїх вдячних читачів – так само, як і його солідне видання «Журналісти міста святого Миколая», численні статті у миколаївській періодиці. Городяни знають і те, що ще одною пристрастю автора є музика, і він ніколи не марнує можливості привітати своїх земляків музичними подарунками до свят і урочистих подій.

Шановний пане Валерію, вітаємо з Вашим днем! Бажаємо Вам міцного здоров’я, достатку, гострого пера і нових творів, вражаючих, як палуба авіаносця.

 

 

   

© 2020-2021 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору