Харланович Анатолій Васильович народився 12 липня 1936 року у с. Кременівці Веселинівського району Миколаївської області у родині військовослужбовця. Навчався в Одеській школі морського навчання, Одеському військовому зенітно-артилерійському училищі.  У 1966 році закінчив юридичний факультет Одеського державного університету ім. І.І. Мечникова. Довгий час працював головним юристом управління сільського господарства і продовольства Вознесенської райдержадміністрації. Працював викладачем-методистом правових дисциплін Вознесенського коледжу Миколаївського державного аграрного університету. За сумлінну службу і працю має державні нагороди, грамоти і почесні грамоти від союзних і республіканських органів влади.

Друкуватися почав у 1950 році в газеті «Зоря» Веселинівського району Миколаївської області. Згодом в обласній і республіканській пресі, в журналі «Вітчизна», «Кур'єр Кривбасу» та ін.

Перша збірка «Осенний подснежник» російською мовою побачила світ у 1990 році. Потім – книги: «Слепая любовь», «Аритмія», «Таврійський полин», «Золоте відлуння», «Сонце опівночі», «Рапсодія степу», присвячені рідному Північному Причорномор'ю, його невтомним трудівникам-хліборобам.

Член Національної спілки письменників України з 1995 року. Лауреат обласної премії імені Миколи Аркаса в номінації «Розвиток народної художньої творчості» (2000).

Жив у місті Вознесенську. Помер у лютому 2008 року.

© 2020-2021 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору