Климчук Микола Миколайович народився 13 вересня 1951 року в с. Бережна Воля Любешівського району Волинської області. У місто корабелів переїхав у 1968 році. Навчався в Миколаївському технічному училищі № 1, працював на суднобудівному заводі ім. 61 комунара (зараз Миколаївський суднобудівний завод).

У 1974 році закінчив курси художників-оформлювачів при Миколаївському обласному будинку народної творчості. Після навчання працював у Миколаївському художньо-виробничому комбінаті.

1985 рік – початок творчого шляху художника. Микола Климчук бере участь у регіональних, обласних та міських виставках, де вперше представляє свої роботи.

У 1986 році закінчив Одеський державний педагогічний інститут імені К. Д. Ушинського (кафедра образотворчого мистецтва). З 1992 по 1999 викладав на кафедрі декоративно-прикладного мистецтва Миколаївської філії Київського державного університету культури і мистецтв. У 2008 році Микола Миколайович вступив в обласне творче об’єднання «Прибужжя». Його твори неодноразово експонувалися на всеукраїнських, обласних та міських виставках. У творчому доробку художника понад 100 картин. З усіх жанрів у творчості переважають пейзажі та натюрморти. Це – місцеві види, пам’ятники архітектури та старовинні будинки, є кілька морських пейзажів.

Виставка художника Миколи Климчука   

Выставка Николая Климчука в краеведческом музее

На выставке художник Николай Климчук покажет николаевцам свои великолепные пейзажи 

© 2020-2021 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору