Бурдіна Антоніна Анатоліївна народилась 22 вересня 1961 року в Миколаєві. Навчалась у загальноосвітній школі з поглибленим вивченням англійської мови № 22, займалася в музичній школі, захоплювалась образотворчим мистецтвом.

Після закінчення відділення історії та теорії образотворчого мистецтва Московського університету мистецтв повернулась до Миколаєва, почала працювати художником-конструктором на авіаційному заводі «НАРП». Тоді ж вперше спробувала себе у написанні афоризмів і коротких розповідей, почала друкуватися, вступила до літературного об’єднання «Стапель». У 90-ті роки змінила творчу професію на більш затребувану в той час: засвоїла дезінфекційну справу, якій віддала 17 років свого життя.

У 1996 році відбулася перша виставка Антоніни Бурдіної. Вона визнана в Україні та світі художниця, яка займається витинанням і відроджує народні традиції.

Нещодавно Антоніна захопилася виготовленням жіночих прикрас: намиста, кольє, кулони зі шкіри, натурального каменю, намистин, бісеру й перламутру. Створені нею жіночі прикраси органічно доповнили графічні та скульптурні роботи іншої художниці – Наталі Макаєвої. У 2019 році в обласному художньому музеї ім. В.В. Верещагіна відкрилась спільна виставка майстринь під назвою «Лики краси».

Нині Антоніна Бурдіна працює доглядачкою виставкової зали Миколаївського обласного краєзнавчого музею, продовжує творчу діяльність і планує наступні виставки.

 

- виставка жіночих прикрас та портретів 

 «Морские приключения» Антонины Бурдиной

Презентація виставки витинанок «Паперове диво» Антоніни Бурдіної 

© 2020-2021 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору