Уже восьмий рік Україна веде боротьбу з Росією за свою незалежність і територіальну цілісність. Восьмий рік українські хлопці й дівчата ризикують найдорожчим – заради мирного неба над державою, заради нашого спокійного життя і нашої національної гідності. 

Війни відбуваються в різні часи, але вони дуже схожі одна на одну. І так само схожими є сміливці, що беруть до рук зброю і йдуть на фронт. Тож у травні, вшановуючи пам'ять воїнів, що полягли за Батьківщину в Другій світовій, ми обов’язково згадуємо сучасників, на долю яких випали Дебальцеве, Іловайськ, Донецьк… Місця на карті українського Сходу в нашій свідомості вже давно перестали бути лише географічними назвами. За кожним з них стоїть своя важка історія – історія героїв.

На початку 2021 року на Миколаївщині побачила світ книга «Героями не народжуються» відомого краєзнавця, громадського діяча Бориса Білика. У ній ідеться про сучасних Героїв України – учасників російсько-української війни. Книга була видана в межах Всеукраїнського народного благодійно-патріотичного проєкту «Мій дім Україна» за сприяння та фінансової підтримки Баштанської міської ради Миколаївської області у видавництві Віктора Швеця.

Ви маєте змогу переглянути відеопрезентацію видання, в якому зібрано відомості про життя та бойовий шлях наших воїнів з Миколаївщини та інших країв, які полягли за Україну, історії бійців, що продовжують справу своїх побратимів на Сході, кавалерів високих державних нагород. Світлини і відеоматеріали презентації познайомлять вас із цими мужніми людьми та їхніми подвигами.

Ціна української незалежності й миру дуже висока, тож завжди маємо знати і пам’ятати наших захисників. Бо героями не народжуються – героями стають за покликом мужнього серця.

Дивись відеопрезентацію книги Бориса Білика «Героями не народжуються». Приємного перегляду!

© 2020-2021 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору