Сьогодні свій 31 день народження відзначає газета "Вечірній Миколаїв". Двічі протягом тижня миколаївці зі сторінок "Вечірнього Миколаєва" дізнаються про ключові події, що відбуваються в місті, вчитуються в матеріали, присвячені духовному життю, історії рідного краю.

Журналісти улюбленої газети аналізують і обговорюють все, що хвилює городян, не уникають ані проблем, ані складних тем. В центрі уваги – щоденне життя Миколаєва, діяльність міської влади, кожної важливої галузі, підприємства, закладу. 

Тому "Вечірку" можна без перебільшення назвати літописцем історії міста. За 31 рік вдалося досягти найголовнішого - наповнити газету "міським" змістом, що дозволило заслужити повагу і відданість читачів, сформувати творчу і талановиту редакцію, в якій кожне ім’я – зірка.

Колектив Центральної міської бібліотеки ім. М.Л Кропивницького вітає газету "Вечірній Миколаїв" і її авторів з 31 днем народження! Нехай перо завжди залишається гострим, читацька аудиторія розширюється і портфель матеріалів ніколи не вичерпується!

© 2020-2021 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору