Шановні друзі!

У 2021 році в Україні широко відзначали 150-річчя від дня народження Лесі Українки і Василя Стефаника та 165-ту річницю від дня народження Івана Франка. Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького м. Миколаєва,  долучаючись до всеукраїнського вшанування пам’яті видатних українців, з метою репрезентації їх творчості оголосила конкурс відеопрочитань творів письменників-ювілярів «Велич слова славетних українців».

До участі в конкурсі долучились шанувальники класичної української літератури та поціновувачі таланту ювілярів. В своїх відеороботах вони передали особисте бачення й оригінальне відчуття творів українських класиків.

Оголошується онлайн-голосування за відеороботи, представлені на конкурс відеопрочитань творів письменників-ювілярів «Велич слова славетних українців». Шановні друзі,  запрошуємо вас віддати свій голос за уподобане відео.  Конкурсант, який отримає від вас, шановні поціновувачі українського слова, найбільшу кількість вподобайок,  стане переможцем у номінації «Відзнака глядацьких симпатій».

Онлайн-голосування закінчується  31 жовтня 2021 року о 17.00.

Нагородження переможців Конкурсу буде приурочено до Дня української писемності і мови та відбудеться на урочистому заході в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького.

#величСлова,

#читайукраїнське,

#ЛесяУкраїнка,

#ВасильСтефаник,

#ІванФранко

© 2020-2021 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору