Друзі, раді повідомити вам, що мовний кластер Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького доповнився проєктом нового формату – стартувала навчальна онлайн-програма з вивчення англійської мови «Access Alumni Civic Engagement Program in Eastern Ukraine 2021-2022». 

Проєкт реалізується за підтримки Посольства США в Україні, Громадської організації «Український Центр Громадянських Ініціатив «Світло» (ГО «УЦГІ «Світло») у співпраці з Благодійним фондом МЕТА «Від спільного бачення – до спільних дій» та Центральною міською бібліотекою ім. М.Л. Кропивницького м. Миколаєва.

Програма надає можливість молоді із Луганської і Донецької областей безкоштовно поглибити свої знання англійської мови, розвинути лідерські навички, більше дізнатись про культуру і цінності США. До речі, онлайн-уроки з використанням інтерактивних методик будуть проводити наші талановиті випускники Програми малих стипендій з вивчення англійської мови «Access» під керівництвом досвідчених українських і американських викладачів.

Учасники проєкту будуть навчатися на найпопулярніших масових відкритих англомовних курсах на міжнародних освітніх платформах (MOOC), пройдуть тренінги з розвитку лідерських якостей та соціального підприємництва. Курс триватиме з листопада 2021 року до червня 2022 року.

Ми щиро радіємо, що наші випускники програми «Access» наважились спробувати себе в ролі менторів і готові ділитися своїми набутими знаннями з учасниками нового проєкту.

Бажаємо всім учасникам успіхів, цікавих занять та креативних ідей!

 
     
 
© 2020-2021 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору