Протягом тривалого часу Мережа захисту національних інтересів "АНТС" збирала ідеї від найактивніших українців, які переймаються проблемами своєї громади, мають круті інноваційні рішення для покращення життя на своїх адміністративних територіях. 

Найбільш значущі проєкти обирала експертна комісія на ідеатоні у Миколаєві, щоби втілити їх в життя і профінансувати.

26 січня 21 учасник з усіх куточків України разом з менторами у Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького доопрацьовували власні ідеї для розв`язання реальних проблем у своїх громадах. Менеджерка та менторка проєкту HALLI - Марія Голуб розповіла, що в рамках всеукраїнського проєкту HALLI – інкубатору для виявлення, підтримки та впровадження інновацій на місцевому рівні, було розглянуто 105 заявок з усієї України.

Найцікавіші задуми від ідеї до проєкту «дошліфовували» разом з активними змінотворцями. Учасників ідеатону вітали представники міської та обласної влади.

Перший ідеатон відбувся у Львові, другий – в Полтаві. Ідеатон в Миколаєві – завершальний. З 21 учасника відбіркова комісія обере 5 найсильніших проєктів, які змагатимуться за фінансування в березні цього року в столиці України.

Ідеатон проводився у форматі воркшопів з попередньо відібраними командами із менторами та експертами у заданій темі та суміжних сферах знань для вдосконалення і перевірки запропонованих ідей та спроможності команд до впровадження проєкту.

Учасників миколаївського ідеатону навчали Тарас Бик – директор з питань зв’язків із владою Wooden Horse Strategis, Жанна Соловйова – виконавча директорка громадської організації «Сучасний формат», Олександра Горчинська – координаторка розвитку CDTO в громадах, директорат регіональної цифрової трансформації Міністерства цифрової трансформації України, Володимир Шнайдер – IT компанія ELEKS.

 
     
 
© 2020-2023 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору