2023 року 16 квітня ми святкуватимемо Великдень. У кожного з нас він асоціюється з відвідуванням храму, взаємними привітаннями «Христос воскрес!» — «Воістину воскрес!», випіканням вмілими господинями пасок.
Цього дня українці обов'язково будуть ходити один до одного в гості з частуванням й подарунками. До них, як правило, додається листівка. Звичайно її можна купити в будь-якому магазині, Але дарувати й приймати виготовлені власноруч листівки дуже приємно.
 
 Тож, 05 квітня Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького, за підтримки дружнього до жінок та дівчат простору "Вільна" запросила представниць прекрасної статі на барвистий майстер - клас з виготовлення святкової листівки у техніці петриківського розпису "Великодня мальовка". Безпосередньо організаторками творчого процесу виступили майстрині Культурно - мистецької асоціації "Арт-спокуса" - Леся Сайковська та Олена Коркішко.
 
 Нагадаємо, з 31-го березня в фоє нашої бібліотеки експонується персональна виставка Лесі Сайковської «Берегиня традицій». Знайомство з її роботами сприяло зануренню жінок у майбутню творчу атмосферу, красу та неповторність українських символів.
 
 Передусім Леся Сайковська та Олена Коркішко приділили увагу історії виникнення розпису, особливостям наявних технік та кольорової палітри, допомагали нашим завжди бажаним гостям опанувати основні прийоми даного виду розпису.
 
 Учасниці майстер-класу точно отримали корисні нові знання та купу позитивних емоцій.
А в умовах російсько-української війни ось такі заняття, які вже стали систематичними в нашій бібліотеці, слугують ще й своєрідною арт-терапією, яка допомагає відвідувачам подолати стрес й кризові стани, сприяє розвиткові креативності й цілісності особистості. І ми відкриті для подальшого спілкування у такому форматі!
 
     
       
© 2020-2023 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору