07 квітня о 13.00 у Центральній міській бібліотеці ім. М. Л. Копивницького розпочала роботу Виставка "Великдень". 

Поки люди будуть писанки писати – доти буде наш край процвітати!

Нажаль, через жахливі події не кожна родина зможе об’єднатися цього року у сімейне коло. В історії українського народу це не перша Великдень, яка відзначається в умовах війни. Проте всі ми чекаємо на це свято з особливим настроєм, сподіваннями на мир та щирою надією на Перемогу.

Непохитна віра у відродження і відновлення надає нам сил долати усі труднощі й випробування, які випали на нашу долю. Тож, готуємось до свята Пасхи і дотримуємось наших традицій.

Для Великодньої виставки свої роботи представили 16 митців м. Миколаєва та області: заслужені майстрині народної творчості України Тетяна Ульянкіна і Валентина Димова, Наталя Мазур-Степанюк, Михайло Карабутов, Алла Бондарєва, Ольга та Ярослава Гончарук, Олена Маркитан, Світлана Бойкова-Калюжна, Олександр Рассолов, Катерина Баранюк, Леся Сайковська, Тетяна Заблоцька, Олена Коркішко, Володимир і Юрій Грицьких. Вони презентували понад 130 виробів сучасних і традиційних видів мистецтва: писанкарство, витинання, ткацтво, вишивка, графіка, авторська та традиційна лялька, художня обробка дерева, різьблення, розпис, бісероплетіння тощо.  Роботи майстрів вражають своєю багатою різноманітністю, але об’єднує їх загальна тема – світле Свято Великодня. Саме тому особливу увагу на виставці приділили пасхальним писанкам. Барвисті й монохромні, традиційні та сучасні – вони дивують глядачів своїм оздобленням. Розписні, бісерні, мальовані воском, різьбленні, декоровані методом травлення й продряпування, оздоблені нитками і навіть вишиті – все це можна побачити на нашій виставці. 
Під час заходу на арт-просторі працювала локація, яка наочно демонструвала роботу майстринь-писанкарок. Як власноруч створити пасхальне диво, які основні види традиційних писанок існують,. значення кольорів і символів в орнаментиці, що потрібно класти у святковий кошик – про все це дізнались присутні на відкритті виставки «Великдень».
 
Виставка працюватиме до 20 травня.
 
     
 
© 2020-2023 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору