Досвідчені господині знають, що цукерницю та цукорницю потрібно тримати наповненими, аби в домі панувало "солодке життя". Підсолодити свої будні вирішила також і наша творча команда.

21 квітня у Центральна бібліотека ім.М.Л. Кропивницького  м.Миколаїв відбувся майстер - клас з декупажу "Солодка фантазія" при підтримці Культурно-мистецької асоціації "Арт-спокуса". Майстриня Жанна Максименко запропонувала учасникам виготовити власноруч цукерниці, які б стали також яскравим акцентом для домашнього інтер'єру.

Знайомство розпочалося з частування смаколиками, які підготувала особисто майстриня для кожного  учасника. Далі дорослі та маленькі поціновувачі мистецтва перейшли до перегляду персональної міні-виставки Жанни Максименко, де були представлені вироби у різних техніках декупажу: картини, скриньки, тарілки, цукерниці. Шалений сплеск емоцій наповнив арт- простір!

Стримати творчий процес було неможливо!) Робоча локація перетворилась на барвистий мікс зі стрічок, стразів, розмаїття візерунків, серветок,  перлин та цукерок. Увесь цей "скарб"  різали, клеїли, сушили  феном та покривали лаком. Радостям не було меж, коли творчий марафон дійшов свого фінішу.

Авторські цукерниці були готові, а перші смаколики покладені до скриньки. 

P.S.: День пройшов по-дитячому шумно і весело! Ми розфарбували холодний дощовий день у яскраві кольори  і додали солодкого присмаку.

 

   
   
© 2020-2023 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору