27 квітня у Центральній бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбувся захоплюючий майстер-клас з аромаграфіки "Смак мистецтва" при підтримці дружнього до жінок та дівчат простору "Вільна". Культурно-мистецька асоціація "Арт-спокуса" запросила для проведення незвичайного заняття художницю Наталі Мазур-Степанюк.

Гармонійне поєднання кави і шоколаду здатне подарувати не тільки насолоду, а й покращити настрій. Це два смачних продукти, які залюбки використовують в ароматерапії. Аби створити сприятливу атмосферу для творчості, учасницям запропонували філіжанку смачної кави. Затишна артлокація наповнилася ароматами ванілі та карамелі, які випромінювали спеціальні свічки.
Надихнувшись загальною атмосферою, панянки перейшли до практики. Завдання на сьогодні - створення "смачного" малюнку за допомогою пензля і шоколадно-кавових фарб. Спочатку пані Наталя розповіла про основні прийоми роботи з "незвичайними" фарбами та навчила різним технікам малюнку. Далі почався нестримний політ фантазії і ніяких творчих обмежень!

Використовуючи підготовлену спеціальну кавову і шоколадну суміші, панянки поринули у світ "смачного мистецтва". Малювали пензлем, створювали об'єм ложкою, навіть продряпували окремі елементи бамбуковими паличками. Так на білому тлі паперу з'являлися монохромні пейзажі та ароматні квіти. Саме ароматні!
Кожна учасниця була задоволена творчим процесом та результатом своєї роботи. Аромаграфіка не залишила байдужими навіть найвибагливіших панянок!
P.S.: Своє життя можна розфарбувати не тільки у різні кольори, а й у різноманітні аромати. Ми знаємо як!

© 2020-2023 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору