Весна знаходиться на піку свого розквіту. Місто заквітчане у аромати нарцисів, тюльпанів, першоцвітів та яблуневого цвіту. Зовсім скоро настане час справжньої квіткової панни - ароматної Півонії. Але ми не стали чекати і наблизили цей момент просто сьогодні. 

04 травня у Центральна бібліотека ім.М.Л. Кропивницького м.Миколаїв відбувся майстер-клас для вибагливих панянок "Весняна квітка" при підтримці дружнього до жінок та дівчат простору "Вільна". Культурно-мистецька асоціація "Арт-спокуса" запросила для проведення заняття досвідчену майстриню Світлану Бойкову-Калюжну, яка навчила дівчат вишуканому мистецтву створення текстильної брошки "Півонія".
У фойє бібліотеки увагу учасниць майстер - класу одразу привернула нова персональна виставка Світлани Бойкової-Калюжної "Берегиня надії". Живописні картини з квітковими натюрмортами створили саме той настрій, який нам був потрібен для творчості.
Надихнувшись, панянки поспішили до артлокації, аби скоріше розпочати творчий процес. Кожна обрала свої відтінки тканини для майбутньої квітки. Далі розпочалось дивовижне дійство. Дівчата чаклували над напівпрозорими площинами шовку, вирізали, зшивали, нанизували пелюстки на нитку та обпалювали. Пелюстка до пелюстки - і просто на очах розквітли пишні бутони півоній. Залишилося тільки додати застібку і закріпити бісерні тичинки. Барвисті квіти заполонили затишний простір: білі, рожеві, жовті, помаранчеві і навіть патріотичні синьо- жовті.
Кожній з учасниць хотілося швидше приміряти власноруч зроблену прикрасу. Брошки закріплювали на блузки і куртки, вплітали у волосся, навіть обговорювали декорування капелюха для поїздки на море. Гарні та усміхнені красуні об'єдналися для загального фото на згадку про цей весняний феєрверк.)))))
P.S.: Виявляється, так легко подарувати людині щастя. І ми знаємо як це зробити!

 

 
     
 
     
 
© 2020-2023 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору