11 травня у Центральна бібліотека ім.М.Л. Кропивницького м.Миколаїв відбувся майстер-клас з виготовлення святкової листівки у техніці квілінгу "Мереживна філігрань" при підтримці дружнього до жінок та дівчат простору "Вільна". Культурно -мистецька асоціація "Арт-спокуса" запросила для проведення заняття творчий дует майстринь - Жанну Максимову і Ганну Петрик.

Вишуканий квілінг піддається тільки обраним. Це філігранне мистецтво, що вимагає до себе багато уваги та зосередження. Його не можна просто опанувати - тільки закохатись в нього і розчинитися у витонченій красі.
Наши талановиті панянки із задоволенням погодилися дізнатися про тонкощі техніки квілінгу. Майстрині Жанна та Ганна роздали ученицям необхідні інструменти й матеріали. Робочі місця артлокації миттєво заполонили барвисті паперові смужки, ніби справжня веселка заполонила творчій простір бібліотеки. Заняття розпочалося з вивчення основних видів елементів квілінгу, адже сами з них народжується композиція: око, півмісяць, крапля, стріла, ріжки, завиток, серце тощо. Після навчання дівчата поринули у копіткий творчий процес. Паперові смужки накручували, згинали, різали, клеїли та надавали необхідних форм. Все залежало від задуму авторок.
Через деякий час на паперовому тлі картону
почали з'являтися квіткові об'ємні силуети. На листівках розкривали свої пелюстки витончені ромашки, гліцинія, космея, волошки та бузок. Серед цієї краси розсипалися грона червоної горобини та мерехкотіли барвисті метелики.
Панянки залишилися задоволені результатом! Тож, мистецтво квілінгу піддалося нашим чарівницям.

P.S.: Ми готові до розвитку і вдосконалення разом з вами! Ми такі))))

 

 
     
 
     
 
     

Більше фото тут

© 2020-2023 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору