Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького запрошує до онлайн-навчання базовим навичкам програмування. У рамках освітньої ініціативи #eKids волонтери компанії EPAM Україна створили інтерактивні онлайн-курси з програмування для дітей різного віку. 

Під час проходження програм молоді слухачі здобудуть базові навички програмування, отримають набір знань для їх реалізації на практиці та матимуть змогу обмінятися власними проєктами у групі. Навчання відбувається українською мовою. Після закінчення курсу учасники отримують віртуальні сертифікати та медалі у разі успішного засвоєння матеріалу.

  • Курс «Перші кроки в програмуванні: створи гру Scratch» було створено, щоб заохотити дітей віком від 10-12 років вивчати програмування в Scratch самостійно. Долучитися також можуть діти молодшого віку разом зі своїми батьками. Унікальність курсу полягає у використанні середовища Scratch для створення гри, і відмінно підходить для знайомства дітей з основами програмування.
  • Курс «Chatbot on Python. Part 1: прокачай свій Python» з елементами гри призначений для дітей та підлітків, які цікавляться мовою програмування Python. Ця мова є найбільш оптимальною для початківців, які мріють про написання коду та створення власних програм. Цей курс підходить як для дітей 12-14 років, які не мають жодного досвіду, так і для тих, хто вже вивчив Scratch. Його можуть проходити як підлітки, так і діти молодшого віку у супроводі дорослих.
  • Курс «Chatbot on Python. Part 2: прокачай свій Python» підходить для учасників, які мають базові знання мови Python або пройшли попередній курс «Chatbot on Python. Part 1». Самостійно опанувати програму можуть діти у віці 12–14 років або старші, діти молодшого віку потребують супроводу батьків. Цей курс є продовженням «Chatbot on Python. Part 1» та навчає маленьких слухачів, що таке випадкові події, як писати власні функції та застосовувати алгоритми розгалуження. Як і на першому курсі зі знайомства з мовою Python, в кінці курсу діти самостійно пишуть програму «Бот-жартівник», застосовуючи набуті навички.
  • Учні старших класів віком 16-18 років можуть взяти участь у інтерактивному курсі «Pathway to Tech Future», який зовсім нещодавно було перекладено українською мовою. Він допоможе їм дізнатися більше про сферу ІТ і зробити професійний вибір. Це не завжди легко зробити, тому часто старшокласники потребують рекомендацій та порад. Пройшовши цей курс, вони матимуть загальне уявлення про роль ІТ у сучасному світі та роботу ІТ-спеціалістів загалом.
  • Крім цього, у компанії EPAM було створено курс для тренерів «Людино-орієнтований дизайн» для дизайнерів, які хочуть викладати дизайн-мислення в групах eKids. Пройти його зможуть також ті, у кого немає практичного досвіду за цим напрямком, але є прагнення вивчати та викладати його дітям. Цей курс складається із шести теоретичних і практичних уроків, на яких слухачі дізнаються про основи людино-орієнтованого дизайну.

Для онлайн-навчання пропонуємо скористатися інтернет-місцями Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького та її філій.

© 2020-2023 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору