23 травня у Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького за підтримки Культурно -мистецької асоціації "Арт-спокуса" відбувся один з найулюбленіших майстер - класів - аромаграфіка "Солодке натхнення". Заняття проводила талановита майстриня Леся Сайковська.

Для навчання з аромаграфіки обрали солодкі шоколадні та кавові "фарби". Підготували пензлики, олівці й бамбукові палички для малювання. Кавовий розчин схожий на акварельні фарби, а шоколадний - нагадує гуаш. Поєднання ціх двох сумішей створює дивовижний багатошаровий малюнок. Аби додати особливої витонченості, учасники продряпували контури, створювали об'єм за допомогою ложки, видували силуети трубочкою для коктейлів. Але найвеселішим і захоплюючим заняттям виявилось малювання пальцями. Саме так створювали панянки свої розписні панно у стилі петриківського розпису. Ароматні монохромні мальовки вийшли на диво гарними....і смачними))))
Кожен з учасників вирішив обов'язково спробувати помалювати вдома у родинному колі за філіжанкою ароматної кави. Ось така вона - смачна і натхненна аромаграфіка!
© 2020-2023 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору