16 cерпня у Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відкрилась персональна виставка книжкової графіки «Нариси» баштанської художниці Алли Бондарєвої. До експозиції увійшло 17 картин. 

Представлені монохромні малюнки були створені для оформлення книжок українських письменників, аби максимально підсилити сприйняття поетичних рядків про яскраві моменти людського життя. Також до експозиції увійшли вироби з розпису на склі, яким художниця захопилася не так давно.

Під час війни Алла Бондарєва продовжувала працювати творчо, доєдналась до волонтерської діяльності асоціації "Арт-спокуса" та зробила ілюстрації до двох книжок І. Козака «Мости любові» та «Калинові іменини».

На відкриття виставки завітали друзі, митці з Миколаєва та Баштанки, а також читачі бібліотеки. Усі із захопленням роздивлялися графічні малюнки, порівнювали їх із книжковими зображеннями та жваво обговорювали сюжети картин.
Натхненного настрою додав музичний супровід Андрія Криворучка - директора музичної школи 8. Звуки гітари посилювали святкову атмосферу заходу.
Алла Сергіївна Бондарєва родом з Баштанського району. З 1988 року працювала художником-оформлювачем у районній художній майстерні. Крім живопису, вона захопилася малюнком та опанувала мистецтво художнього розпису. У 1997 році вперше творчі роботи Алли Бондарєвої були презентовані на виставці у Баштанському районному краєзнавчому музеї.
Починаючи з 2014 року вона брала участь у Всеукраїнських та обласних виставках, конкурсах та районних святах народної творчості, організувала першу персональну виставку з живопису та декоративного розпису.
З 2022 року вступила до Культурно-мистецької асоціації «Арт-спокуса».
До речі, про подарунки! Художниця Культурно - мистецької асоціації "Арт-спокуса" Алла Бондарєва долучилася до благодійного челенджу "Перезавантаж бібліотеку" та подарувала книги, ілюстраторкою яких вона стала.
Підтримала сучасний челендж також і молода миколаївська письменниця Аліна Тітова, яка подарувала бібліотеці авторську книгу "Знайомі з війною". Адже читати - це так сучасно!
 

 

Більше фото тут

© 2020-2023 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору