Поринути у світ яскравих барв, побачити неймовірної краси куточки Миколаївщини мали змогу відвідувачі Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького, що завітали до «Арт-галерії на Потьомкінській».

Відомий фотохудожник, керівник міжнародного творчого об’єднання «СПОКУСА» Олександр Ус провів екскурсію персональною виставкою «Спокуса. Вибране» і розповів про кожну із власних світлин, представлених у галереї. Митець поділився спостереженнями і враженнями від відвідання різних регіонів України, зображених на фото, здебільшого Миколаївщини, Кіровоградщини. Розповів про життя в умовах війни, про творчі пошуки, експерименти, заповітні мрії та думки.

Цікава розповідь, чудові світлини нікого не залишили байдужим. Тож і довелося панові Олександру відповідати на численні запитання, зокрема, чи відрізняються кольори на фото від реальних, чи будуть фотографії Кінбурна після закінчення війни, яку світлину мріє відзняти...
Незабаром виставка робіт Олександра Олександровича відправиться до міста Кропивницького. А поки що запрошуємо відвідати художньо-експозиційну локацію в бібліотеці. 
Щиро дякуємо п. Олександру за творчу співпрацю і можливість насолодитись творчими роботами. Життя продовжується, воно закарбоване у фотомиттєвості майстром Олександром Усом!
 
© 2020-2023 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору