Великі події можна оцінити на відстані, з плином часу. І це закономірно. Адже, щороку цього дня ми усвідомлюємо значення для всієї країни, кожного її громадянина дати, коли реалізувалася споконвічна мрія жителів держави бути господарями на своїй землі.

Перед Україною та її громадянами сьогодні стоять складні завдання – протидіяти агресору і відстоювати територіальну цілісність, сприяти подальшому утвердженню патріотизму задля розбудови європейської, демократичної і правової, економічно розвинутої, шанованої в усьому світі держави.

Це велика відповідальність перед самими собою, перед нашими родинами і власним сумлінням, перед прийдешніми поколіннями. Сьогодні кожен з нас на своєму місці закладає фундамент країни в якій житимуть наші діти, онуки й правнуки.

І в найскладніші моменти історії, і в найкращі громадяни України залишалися оптимістами.
 
Сьогодні ми всі віримо у довгоочікувану перемогу, у свою країну, в її гідне, європейське майбутнє – ми переможемо і обов’язково будуватимемо заможну, демократичну державу. Нехай це свято додає нам сили та впевненості у досягненні цілей на благо нашої країни.
 
З Днем Незалежності, шановні друзі й читачі!
© 2020-2023 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору