Ввечері 06 вересня «Арт-галерея на Потьомкінській» Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького відчинила свої двері заслуженому художникові України Юрію Гуменному.

Тут розпочала роботу персональна виставка митця «Світ як диво». Поціновувачі мистецтва Юрія Степановича довгі чотири роки чекали на миколаївську виставку. І вперше після тривалої паузи художник запропонував глядачам відчути наскільки дивовижним є навколишній нас світ його поглядом.

Сказати, що всі роботи нові неможливо. Вони написані автором в період від початку 2000-х років до 2016-го. Окремі представлені картини іще пізніші – кінця 80-х років. Загалом в експозиції 19 робіт. Серед них натюрморти, пейзажі, тема материнства і жіночності, музика і сакральне мистецтво.
Джерелом натхнення й дива Юрія Степановича є навколишній світ.
«Ви знаєте, все що мене оточує. В мене на городі щось розцвіте. Я кожного дня подивлюся, як рослини розпускаються. Є в мене кішка, яка постійно поруч зі мною. Живе в майстерні, спить там. Я приходжу і спілкуюся з нею. Кожного дня якісь нові явища. Дивує все…Навіть коли я їду трамваєм, спостерігаю. Є різні люди. Іноді, коли починаєш з ними спілкуватися, це просто диво, що тобі відкривається щось нове. З людського життя, свого особистого», - підкреслює Юрій Гуменний.
В ході презентації Юрій Степанович зробив подарунок Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького та її філіям – передав комплекти каталогів з його роботами різних років.
Виставка працюватиме в «Арт-галереї на Потьомкінській» майже до кінця місяця. Тож, у вас, друзі є час прийти й відчути дивовижність світу поглядом Юрія Гуменного.
 

 

Більше фото тут

© 2020-2023 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору