У рамках відзначення Дня міста Центральну міську бібліотеку ім. М. Л. Кропивницького відвідали представниці делегації Королівства Данії – Генрієтта Борг Рейнгольдт й Камілла Мордхорст. 

Разом із директоркою бібліотеки, заслуженою журналісткою України Інгою Хоржевською гості ознайомилися з роботою відділів нашого закладу, бібліотек-філій.

Інга Едуардівна поділилась спогадами про функціонування нашого колективу у складний період початку незаконного російського вторгнення в Україну. Розповіла про наші втрати й волонтерську діяльність.

Так бібліотекарі Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького з філіями долучались до виготовлення окопних свічок, випічки здоби для воїнів ЗСУ, плетіння маскувальних сіток.
6 бібліотек (Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького та бібліотеки-філії № 3, 4, 11, 12, 15) разом з іншими закладами культури, освіти та соціальної інфраструктури міста з середини квітня 2022 року були учасниками проєкту з безплатної роздачі городянам хліба.
 
Він реалізовувався за підтримки Всесвітньої продовольчої програми ООН у координації з ГО «Тарілка». Щодня бібліотечні фахівці роздавали містянам від 300 до 500 буханців хліба на кожній точці.
 
2 бібліотеки (Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького та бібліотека-філія №2) брали участь у видачі продовольчих карток містянам, їх реєстрації та перереєстрації в електронній базі даних.
 
У бібліотеці-філії №10 в Широкій Балці діяв Миколаївський штаб допомоги "Південний захист". До бібліотеки з різних регіонів країни та закордоння, зокрема Польщі, Туреччини, волонтерами доставлялись гуманітарні вантажі (харчові продукти, питна вода, ліки, засоби особистої гігієни, одяг тощо) для роздачі жителям міста, області, деокупованого Херсону. Штаб також тісно контактував з військовими ЗСУ.
 
Активним учасником волонтерського руху була й бібліотека-філія № 16 в мікрорайоні Тернівка.
Минулого року до дня волонтера ми отримали подяку управління з питань культури та охорони культурної спадщини. Тоді ж директорці Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького Інзі Хоржевській ГО «Культурно-мистецька асоціація «Арт-спокуса»» спільно з ГО «Молодіжний центр наукової діяльності» вручили подяку за підтримку та співпрацю в рамках волонтерських та культурно-мистецьких ініціатив.

 

 
© 2020-2023 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору