Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького з філіями звертається до всіх миколаївців з проханням підтримати петицію про присвоєння почесного звання Героя України (посмертно) відважному воїну, батьку, чоловіку Шарапову Юрію Миколайовичу, який з першого дня повномасштабного вторгнення добровільно пішов захищати Україну й рідне місто Миколаїв.
Шарапов Юрій Миколайович був військовослужбовцем 123-Ї окремої бригади територіальної оборони міста Миколаєва, командиром 2 відділення 1 взводу зведеної штурмової роти військової частини А 7052.
Під час наступальних дій в районі Херсону його відділення отримало наказ зайняти позиції та утримувати їх. Хлопці протягом тривалого часу перебували в зоні перехресного вогню, взявши на себе удар.
7 вересня 2022 року Шарапов Юрій Миколайович отримав поранення несумісне з життям.
02 березня 2023 року його посмертно нагородили медаллю «За військову службу Україні».
Станом на сьогодні петицію про присвоєння почесного звання Героя України (посмертно) Шарапову Юрію Миколайовичу вже підтримали 13 522 людини. Збір підписів триває. До кінця залишилось 60 днів.
Будемо дуже вдячні кожному, хто залишить свій голос за чоловіка, батька, військовослужбовця, який з першого дня встав на захист України та рідного міста.
Проголосувати можна тут 
 
 
© 2020-2023 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору