Електронна доставка документів (ЕДД) – безкоштовна сервісна послуга, яка надає можливість користувачам бібліотек Централізованої бібліотечної системи для дорослих м.Миколаєва (як юридичним, так і фізичним особам) отримати електронні копії друкованих видань із фондів бібліотек за допомогою мережі інтернет.

Служба електронної доставки документів організована у відділі формування і використання єдиного фонду Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького.

Ви можете замовити:

  1. Копії окремих статей із журналів і збірників обсягом до 10 сторінок;
  2. Копії окремих сторінок, фрагментів або розділів з книг обсягом до 10 сторінок (замовлення на виготовлення копій рідкісних і цінних видань не приймаються);
  3. Копії документів, які не є об’єктами авторського права та тих, що перейшли у суспільне надбання:
  • видані органами державної влади у межах їхніх повноважень: офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • твори народної творчості (фольклор).

Увага! Згідно Закону України «Про авторське право й суміжні права», замовлення приймаються тільки на репрографічне відтворення і доставку окремих опублікованих статей та уривків з опублікованих письмових творів. Копіювання документів в повному обсязі НЕ ВИКОНУЄТЬСЯ!

Отримані копії дозволяється використовувати лише з метою освіти, навчання і приватного дослідження. Не дозволяється тиражувати отримані копії, відтворювати їх у будь-якій формі, окрім одноразового друку електронного файлу, передавати іншим особам або організаціям.

Відповідальність за несанкціоноване використання отриманих від бібліотеки копій документів, відповідно до діючого законодавства, несе користувач.

Порядок замовлення та надання послуги:

Для отримання копії документа слід надіслати бланк-замовлення (Бланк-замовлення на фрагмент з книги або Бланк-замовлення на статтю) до відділу формування і використання єдиного фонду за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., обов’язково вказавши e-mail, на який потрібно буде вислати готове замовлення.

Примітка: на кожний документ заповнюється окремий бланк-замовлення, замовлення у вигляді списків не приймаються.

У бланку-замовленні необхідно обов’язково вказати бібліографічні відомості про документ: прізвище автора і назву документа; назву джерела, в якому опубліковано матеріал; рік видання, номер журналу, сторінки публікації.

Бібліографічні відомості про документи з фондів ЦБС для дорослих м. Миколаєва можна уточнити за допомогою Електронного каталогу або скориставшись послугою "Задай питання в Фейсбук".

Примітка: неправильно оформлені бланки-замовлення, в яких відсутні або нерозбірливо указані відомості, необхідні для виконання замовлення, повертаються абоненту для уточнення.

Одержавши замовлення та перевіривши у фонді наявність документа, бібліотека протягом 3-х робочих днів повідомляє про можливість виконання замовлення і термін його виконання, одночасно обумовлює технічні умови виготовлення і пересилки копії.

Копії документів виконуються у форматі PDF або JPG. Термін виконання замовлення – від 3 до 5 робочих днів (строк виконання замовлень, які потребують бібліографічної доробки, може бути продовжений до 10 робочих днів). Якщо необхідний документ на момент замовлення виданий іншому користувачу, строк виконання замовлення може бути подовжений до 15 днів.

Примітка: сканування замовлених матеріалів здійснюється лише з друкованих видань, формат яких не перевищує формат А4.

Інформація замовнику надсилається в обсязі, який не перевищує 20 Mb (обсяг документа обмежується розміром поштової скриньки).

Бібліотека не несе відповідальності за затримки та перебої у наданні послуг абоненту, що відбуваються з причин, які знаходяться поза сферою контролю з боку бібліотеки.

Контактна інформація:

Адреса: вул. Потьомкінська, 143-А ,  м. Миколаїв, Україна, 54003

Тел.: (0512) 55-19-64

Факс: (0512) 30-03-78

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Дружина Тетяна Вікторівна, провідний бібліотекар відділу формування і використання єдиного фонду.

Графік роботи відділу формування і використання єдиного фонду:

Понеділок - четвер: з 800 до 1700, п'ятниця: з 800 до 1600

Вихідні дні: субота, неділя.

© 2020-2024 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору