Згідно  рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у  Миколаївської області з 1 травня 2021 року скасовується «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 та застосовуються обмежувальні протиепідемічні заходи передбачені для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки.

Уже восьмий рік Україна веде боротьбу з Росією за свою незалежність і територіальну цілісність. Восьмий рік українські хлопці й дівчата ризикують найдорожчим – заради мирного неба над державою, заради нашого спокійного життя і нашої національної гідності. 

Виставка фінішує поетичною тематикою, тож не дивно, що сьогодні, в студії «Альтанки» Костянтина Картузова гостями є відомі та улюблені поети нашого міста, яких добре знають та люблять поціновувачі поетичного слова різного віку: Ольга Сквірська, Аркадій СуровЛеонід Ржепецький  та автори альманаху #Є Текст Миколаївщини - письменниця, публіцист Інна Токарєва  та поетки Ксана Коваленко   і Тетяна Данілова.

Виставка місцевих видавництв «Миколаївська книга–2021» триває, і сьогодні, 23 квітня, у Всесвітній день книги та авторського права, ми пропонуємо вам цікаві онлайн-зустрічі з нашими письменниками. 

Щорічно на Миколаївщині проходить найгучніша книжкова подія –  обласний конкурс «Краща Миколаївська книга». Це один із провідних проектів нашого краю з промоції читання, підтримки місцевих авторів і книжкових видавництв, який упродовж 15 років проводиться управлінням інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Миколаївської обласної державної адміністрації.

Триває виставка місцевих видавництв «Миколаївська книга–2021», і 22 квітня ми проводимо День дитячої книги. Сьогодні – книжкове свято для юних читачів! На них чекає різноманіття онлайн-зустрічей з їхніми улюбленими миколаївськими авторами та чудовими творами. 

Поза сумнівом, одним з найпопулярніших днів цього літературного свята є День історико-краєзнавчої книги. О 12:00 запрошуємо вас на відеопрезентацію книги «Вітовщина. Піщинка на одвічному Шовковому шляху».

Сьогодні, 20 квітня, у межах нашого літературного свята проходить День прози. На поціновувачів літератури письменників-краян чекають онлайн-зустрічі з місцевими авторами, що пишуть романи, повісті, оповідання.

На вас очікує знайомство з 113 новинками 2020-2021 рр. від 10-ти миколаївських видавництв і видавничих центрів, а саме видавців Ірини Гудим, Василя Торубари, Льва Траспова, Павла Шамрая, Віктора Швеця, видавництв «Іліон» та «Яслав», видавничих центрів МОІППО, НУК ім. адмірала Макарова, ЧНУ ім. П. Могили.

© 2020-2021 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору