24 лютого, в другу річницю початку злочинного повномасштабного вторгнення російських окупантів в Україну, за ініціативи провідної бібліотекарки відділу обслуговування користувачів Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького Олександри Ромашової затишна зала Центру сучасного читання «Марко» зібрала поціновувачів поезії на зустріч з Анастасією Петровою.

День психологічного розвантаження та артрелаксу влаштувала для постійних відвідувачок бібліотечних майстер-класів культурно-мистецька асоціація «Арт-спокуса» на чолі із Валентиною Кривцовою.

21 лютого бібліотечний театр «БІТ» Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького запросили в гості до Миколаївського ліцею ім. Олега Ольжича. Учні та педагогічний колектив переглянули виставу – перформанс «Тепла лампова хунта» за віршами поета й воїна Гліба Бабіча.

До цього часу практики роботи з дорослими вона не мала. Проте на пропозицію колективу бібліотеки охоче погодилась. За її особистим спостереженням ситуація з бажанням людей говорити виключно українською зазнала докорінних змін, порівняно з тим, як вона розвивалася до повномасштабного вторгнення російських окупантів.

Колись зросійщений Миколаїв воліє говорити українською мовою. Дії окупантів в Україні радикально змінили ставлення людей до всього російського: музики, літератури, кіно й мови спілкування.

Він народився у жовтні 1969 року в Ужгороді. Військова професія тата визначила життєвий вибір сина. По закінченні загальноосвітньої школи Павло Саєнко стає курсантом Хмельницького військового училища. 

Молодіжна, камерна тусовка вийшла в нас цього разу. Під звуки скрипки та гітари дорогого друга, Олександра Сичова, ноги пішли в танок. Вечірка піднялась на новий рівень.

На майстеркласах у суботу та неділю, як і зазвичай, майстрували. Не забули про традиційний символ, тож прикрашали серденька. 

Іграшка – пам`ять етносу, нації, народу, людства про своє історичне та доісторичне минуле. Вона є спадщиною подібно до мови, казки й пісні та перевірена дитячою любов`ю до неї, дитячою грою.

© 2020-2024 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору