3 грудня у всьому світі відзначають Всесвітній День людей з інвалідністю. І сьогодні у Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбувся незвичайний захід, присвячений красі, таланту та силі духу. Обласний благодійний фонд «Доброта та довіра» під керівництвом невтомної та чарівної Валентини Ткаченко презентував соціальний проєкт – «Особлива душа Українки». 

Львівська обласна бібліотека для юнацтва ім. Романа Іваничука подарувала видання Центральній міській бібліотеці ім.М.Л.Кропивницького. Минулого вівторка, коли акція #ЩедрийВівторок закінчилась, працівники Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького, висловили сподівання, що читачі й друзі надалі братимуть участь в постійній акції «Подаруй бібліотеці книгу». 

В рамках XІV Миколаївських міських екологічних читань «Збережемо для нащадків», які відкрилися 18 листопада в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького 02 грудня за підтримки Департаменту ЖКГ Миколаївської міської ради у форматі VI Ярмарку екологічних громадських проєктів та ініціатив працював відкритий інформаційно-просвітницький майданчик «Новий Миколаїв» Центральної міської бібліотеки ім. М. Л. Кропивницького. 

1 грудня 2021 року в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбулося перше заняття нового потоку учасників ЧЕТВЕРТОГО набору слухачів за Програмою малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства США в Україні («English Access Microscholarship Program») та Державного департаменту США. 

Прекрасне в житті, прекрасне в мистецтві допомагає людині жити, допомагає виконувати складну справу життя, бо це прекрасне випрямляє її душу. 

Конкурс на бібліотеку - амбасадора видавництва Наш Формат оголосив у жовтні. На адресу організаторів надійшли сотні рецензій, схвальних та ґрунтовних відгуків від читачів. 

Днями художнику Леоніду Миколайовичу Деркачу, творчий псевдонім якого Людвіг Деч, виповнюється 85 років. Пастельний вернісаж «Барви моєї осені» - своєрідний подарунок майстра поціновувачам його творчості. 

Згідно з рішенням Української бібліотечної асоціації подарункові сертифікати на 1000 гривень отримали двоє молодих бібліотекарів Миколаївщини – провідний бібліотекар бібліотеки-філії для юнацтва Центральної міської бібліотеки ім. М. Л. Кропивницького Дарина Яцкевич та Олександра Ромашова, бібліотекар І категорії абонементу для юнацтва Центральної міської бібліотеки ім. М. Л. Кропивницького.

18 листопада 2021 року в м. Миколаєві відбулися  XІV Миколаївські міські екологічні читання «Збережемо для нащадків». Щорічний еколого-просвітницький загальноміський захід проходить під патронатом Миколаївського міського голови за підтримки департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради.

© 2020-2021 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору