Миколаївський поет, перекладач й просвітянин Олександр Мачула подарував нашій бібліотеці два примірники збірки поезії та прози «Під сирен голосіння», яка побачила світ 2022 року у видавництві «Іліон».

 

 
Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького з філіями звертається до всіх миколаївців з проханням підтримати петицію про присвоєння почесного звання Героя України (посмертно) відважному воїну, батьку, чоловіку Шарапову Юрію Миколайовичу, який з першого дня повномасштабного вторгнення добровільно пішов захищати Україну й рідне місто Миколаїв.

«Мені здається, вони дають якийсь напрямок для людини. Щоб виникало кохання, світло і добро, позитивні емоції»,- у Центральній міській бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького розпочала роботу перша персональна виставка художниці Ірини Дарієнко «Берегиня краси».

У рамках відзначення Дня міста Центральну міську бібліотеку ім. М. Л. Кропивницького відвідали представниці делегації Королівства Данії – Генрієтта Борг Рейнгольдт й Камілла Мордхорст. 

Ввечері 06 вересня «Арт-галерея на Потьомкінській» Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького відчинила свої двері заслуженому художникові України Юрію Гуменному.

Великі події можна оцінити на відстані, з плином часу. І це закономірно. Адже, щороку цього дня ми усвідомлюємо значення для всієї країни, кожного її громадянина дати, коли реалізувалася споконвічна мрія жителів держави бути господарями на своїй землі.

Синій та жовтий кольори неба і пшениці символізують небесну блакить та працелюбність українців, пов'язують воєдино трудові подвиги і бойові перемоги, наукові відкриття та культурні досягнення українського народу.

Поринути у світ яскравих барв, побачити неймовірної краси куточки Миколаївщини мали змогу відвідувачі Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького, що завітали до «Арт-галерії на Потьомкінській».

16 cерпня у Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відкрилась персональна виставка книжкової графіки «Нариси» баштанської художниці Алли Бондарєвої. До експозиції увійшло 17 картин. 

© 2020-2023 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору