Пропонуємо до вашої уваги збірку поезій В'ячеслава Гука «Гілочка кримського тиса», яка у 2021 році відзначена Міжнародною літературною премією імені Олега Ольжича у номінації «Поезія».

Премію засновано Національною спілкою письменників України та Організацією українських націоналістів (ОУН) з метою популяризації поезії громадянського звучання та публіцистики.

Книга видана за кошти гранту Київської міської державної адміністрації у 2018 році. Бажаємо приємного читання!

 

Пропонуємо до вашої уваги книжку Надії Бойко «Між дійсністю і мрією», яка у 2021 відзначена Міжнародною літературною премією імені Миколи Гоголя.

Ця премія заснована у 1998 році Чернігівським медіа-клубом за сприяння Національної спілки письменників України та міжнародних громадських організацій, з метою розвитку українського книговидання та підтримки українських письменників, митців, науковців, журналістів, працівників культури та освіти, громадських діячів і меценатів. Бажаємо приємного читання!

 

Пропонуємо до вашої уваги книжку Валерія Ананьєва «Сліди на дорозі», яка у 2021 відзначена Міжнародною літературно-мистецькою премією імені Пантелеймона Куліша. Ця премія заснована 2011 з метою розвитку українського книговидання та підтримки українських письменників, митців, науковців, журналістів, працівників культури та освіти, громадських діячів і меценатів. Бажаємо приємного читання!

 

Літературна премія – це один з яскравих прикладів визнання таланту автора та його книги. Та й самі літературні премії бувають різні: міжнародні, державні, обласні, районні тощо. І досягти вищої літературної сходинки – мрія кожного письменника. В Україні існує близько двох десятків премій, пов’язаних з літературною та письменницькою діяльністю. Більшість із них носять імена славетних українських  письменників – Тараса Шевченка, Лесі Українки, Миколи Гоголя, Володимира Сосюри, Пантелеймона Куліша.

Існують також літературні конкурси, на яких відзначають найкращі твори та творців. На даній сторінці ми будемо знайомити вас з книгами лауреатів літературних премій та конкурсів, які представлені в фондах Центральної міської бібліотеки ім. М. Л. Кропивницького. 

 

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року» є однією з найбільших в Україні та оцінює весь книжковий асортимент року: від української сучасної літератури, перекладів класики до дитячої літератури та мистецьких видань. Пропонуємо до вашої уваги книжки лауреатів Всеукраїнського рейтингу «Книжка року» за 2020 рік. Бажаємо приємного читання!

 

Шановні друзі! Пропонуємо до вашої уваги роман «Лавка продажу дітей» миколаївської письменниці Анни Софіної. Твір був відзначений у номінації «Романи» спеціальною відзнакою часопису «Час і Події» і Марини Олійник в рамках Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» за 2020 рік. Проводьте вільний час з книгою.


 

Пропонуємо до вашої уваги книги, відзначені літературними преміями України у 2020 році. Адже премії сприяють активізації культурного процесу, заохоченню й підтримці талановитих письменників, підвищенню інтересу широкого кола читачів до літератури. Бажаємо приємного і теплого читання!


 

 

Шановні друзі! Пропонуємо вам познайомитись з книгами лауреатів Міжнародної літературно-мистецької премії імені  Пантелеймона Куліша 2020 року,  які  представлені в фондах Центральної міської бібліотеки ім. М. Л. Кропивницького. Серед лауреатів, які отримали премію за вагомий особистий внесок у популяризацію українського поетичного слова та значну просвітницьку роботу – Ярослав Музика (м. Львів), Галина Запорожченко (м. Миколаїв), Юрій Сорока (м. Хмельницький)


 

 

Знайомимо вас з лауреатом міжнародного літературного конкурсу романів, п’єс, кіносценаріїв, пісенної лірики та творів для дітей «Коронація слова»  


 

© 2020-2024 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору