Бібліотрансформер «Енеїда – першокнига українського мовного патріотизму»

(до 225-річчя з часу виходу поеми «Енеїда» Івана Котляревського)

 

 

У житті кожного з нас буває багато свят, як особистих, так і загальнодержавних, але є свята, які займають окреме місце в наших серцях. Без сумніву, одним із таких є День міста Миколаєва, тож  пропонуємо до вашої уваги відеоперегляд книг «Історія Миколаєва, або що прочитати про місто». Знайомтесь, читайте та відкривайте щось нове для себе про історію міста та його мешканців.

 

14 травня 2021 року виповнюється 150 років з дня народження Василя Стефаника – видатного українського письменника, громадського та політичного діяча, який увійшов в історію не лише української, а й світової літератури як автор правдивих соціально-психологічних новел з життя галицького селянства за часів Австро-Угорської монархії, а згодом шляхетської Польщі.  До вашої уваги інтерактивний путівник «Я створив собі свій світ…», до якого увійшли повні тексти творів Василя Стефаника, аудіокниги, література про нього,  а також художні та документальні стрічки. 

 

Інтерактивний путівник «Я в серці маю те, що не вмирає», підготовлений до 150-річчя від дня народження геніальної письменниці, перекладачки, культурної діячки Лесі Українки.

 

 

 Пропонуємо вам ознайомитись з тематичними книжковими добірками. Місце знаходження книг уточнюйте в електронному каталозі

© 2020-2024 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору