Допомогти повірити у себе [Текст]: інформаційний довідник для громадян з обмеженими фізичними можливостями та роботодавців, які використовують працю інвалідів / М.П. Ворона, Ю.В. Подима, Н.В.Марченко, Н.М. Фоменко. – Миколаїв : Атол, 2008. – 136 с.

Перед Вами друге видання інформаційного довідника для громадян з обмеженими фізичними можливостями Миколаївського обласного центру зайнятості. На відміну від першого, це видання доповнене та уточнене, а також містить корисну інформацію для роботодавців, які використовують працю інвалідів.

Цей довідник має на меті забезпечити громадян з особливими потребами інформацією щодо створення умов для реабілітації та інтеграції у суспільстві та дає практичні поради де і як вирішувати свої життєві проблеми.

Довідник містить відомості про Миколаївську область, інформацію про навчальні заклади України, в яких можна отримувати освіту громадянам з обмеженими можливостями. Також ви зможете ознайомитися з корисною та пізнавальною інформацією про різноманітні послуги служби зайнятості та інших установ, які опікуються соціальним захистом громадян Миколаївщини.

Закачати книгу (у форматі doc)

Скачать программу для просмотра файла можно здесь

 

 


 

© 2020-2023 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору