Украинский аэрокосмический журнал [Текст] : периодический теоретический и научно-практический журнал Южной аэрокосмической научно-исследовательской ассоциации. № 1(3) / Южная аэрокосмическая научно-исследовательская ассоциация ; глав. ред. В. Р. Бурда ; зам. глав. ред. В.Г. Пиляк - Николаев : Издательство: ООО «Дизайн и Полиграфия», 2009. - 128 с.

Скачать книгу в формате DJVU

Скачать программу для просмотра файла можно здесь

 


К 75-ЛЕТИЮ СО ДНЯ РОЖДЕНИЯ Ю.А. ГАГАРИНА
(по материалам научно-практической конференции)

Інформаційна довідка

12 березня 2009 року на базі Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція, присвячена 75-річчю від Дня народження першого космонавта Землі Ю.О. ГАГАРІНА на тему «Актуальні проблеми створення школи пілотованої космонавтики в Україні».

Ініціаторами проведення конференції виступили Південна аерокосмічна науково-дослідна асоціація (м. Миколаїв), Центральна бібліотека ім. М.Л. Кропивницького (м. Миколаїв) та Український науково-виробничий центр аерокосмічних проблем (м. Миколаїв).

До участі в конференції були запрошені викладачі, наукові співробітники, аспіранти, студенти вищих навчальних закладів та науково-дослідних установ, лікарі, інженери, учні та інші представники громадськості міста Миколаєва, Миколаївської області та інших регіонів України.

З привітаннями до учасників конференції виступили заступник міського голови Бондаренко В.І., голова Морського зібрання Сікваров А.М., голова громадської організації «Прагматичний вибір» Бойко В.А., директор НДІ Миколаївська астрономічна обсерваторія Пинігін Г.І., голова Фонду ВПС ім. І.М. Кожедуба Пилипчук О.О., голова Правління Південної аерокосмічної науково-дослідної асоціації Бурда В.Р.

Надійшли та були оголошені листи з привітанням до учасників та гостей науково-практичної конференції від голови Миколаївської обласної державної адміністрації Гаркуші О.М. та командира російського загону космонавтів Лончакова Ю.В., який перебував в складі експедиції на борту Міжнародної космічної станції.

Тематика виступів та доповідей учасників Всеукраїнської науково-практичної конференції була присвячена проблемам розвитку пілотованої космонавтики в Україні та створенню системи її медико-психологічного та організаційно-технічного забезпечення.

До уваги учасників та гостей конференції були представлені велика літературна експозиція книжкового фонду Центральної бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького та фотовиставка особистого архіву сім`ї члена першого загону космонавтів Карташова А.Я.

Активну участь в підготовці та проведенні науково-практичної конференції взяли керівництво та учні Миколаївського обласного Центру науково-технічної творчості учнівської молоді та Єланицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., твори за космічною тематикою яких було представлено на модельній та художній виставках.

Конференція проходила під патронатом міського голови Чайки В.Д.

Матеріальну підтримку організації заходу надали підприємці міста Миколаїв: Касап О.І., Михайлова Т.О. та Шукаєва Т.В.

© 2020-2023 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору