Творча зустріч із Ганною Половенко
Місце події
Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького, вул. Марка Кропивницького, 143а, тел. 30-24-96
Запис
Вхід вільний
Категорія:
Публічна подія
Дата
2025-03-15 14:00
Центральна міська бібліотека ім. М. Л. Кропивницького запрошує вас 15 березня о 14:00 на творчу зустріч із письменницею та волонтеркою Ганною Половенко.
Ганна Половенко – письменниця та волонтерка, авторка книг «Миколаїв. 24.02.2022» та «Життя як уламки скла». Ці твори описують життя в Миколаєві та Херсоні в період повномасштабного вторгнення Росії в Україну.
Під час зустрічі ви зазирнете в творчий світ авторки, послухаєте уривки з уже знайомих і нових, ще неопублікованих творів та почуєте історію створення книг від письменниці та видавчині Ірини Гудим. У вас буде можливість поділитися власними історіями війни, висловити враження від прочитаного й почутого, поставити запитання авторці та придбати книжку «Життя як уламки скла» з автографом.
![]() |
© 2020-2025 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt