Ц зустріч стала подорожжю одразу до двох культур — угорської та єврейської! Почесними гостями стали представники ГО "Демократична спілка угорців України" та ГО "Миколаївська регіональна спілка угорців ім. Святого Ласло".

У цей незвичайний день сім'ї, який відзначається в Україні у травні, особливо важливо звернути увагу на своїх найближчих людей, зміцнити сімейні зв’язки та передати традиції новому, молодому поколінню.

Літературною творчістю вона займається з дитинства. Була переможницею різноманітних поетичних конкурсів, друкувалась в літературному журналі «Дніпро», в альманахах «Оксамитова пора», «Затишок» та інших.

Сьогодні, напередодні Всесвітнього дня телекомунікацій та інформаційного суспільства, який щорічно відзначається 17 травня, у Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбулася зустріч з користувачами Хабу цифрової освіти у форматі інфор-досьє.

«Візерунки сили» – під такою патріотичною назвою протягом травня у Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького тривають майстер-класи для родин військовослужбовців.

Вони вражають своєю величною різноманітністю форм, кольорів та ароматів й можуть прикрасити присадибну ділянку, садок, велике місто або невеличке село. Ірис в українській народній традиції символізує собою захист й добробут, а люди часто називають ці квіти «півники».

Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького продовжує доєднуватись до заходів, які відбуваються в рамках інтеркультурного фестивалю «Миколаїв. Ми різні. Ми разом!».

Це спільний проєкт Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького та Миколаївської міської ради національних товариств. Цього разу гарна субота була присвячена багатству рецептів й страв, обрядів, звичаїв та культурних традицій ромів й болгар Миколаївщини. 

У межах святкування 125-річного ювілею Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького, знайомимо вас з новою книгою «Шептуха», яку ми отримали в дар від Тамари Горіха Зерня з автографом авторки.

© 2020-2025 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору