Відділ обслуговування користувачів - один з провідних відділів бібліотеки. До послуг читачів - книги (близько 200 тис.) та періодичні видання (понад 400 назв), які експонуються на книжкових виставках, переглядах літератури, під час проведення Днів інформації, періодики, Днів знань та першокурсника, екологічних тижнів, Дня міста та ін. Працівники відділу за бажанням користувачів забезпечують їх регулярною оперативною інформацією про літературу з різних галузей знань.


Підрозділи відділу обслуговування:

Сектор реєстрації користувачів і реклами, де можна отримати читацький квиток, рекламну продукцію бібліотеки, одержати інформацію про режим роботи та правила користування бібліотекою.

Абонемент для дорослих обслуговує користувачів віком від 21 року.

Для них щомісяця експонуються книжкові виставки, які розкривають найбільш актуальні теми різних сфер життя. Сучасні книжкові новинки та бестселери. Для маленьких відвідувачів оформлено дитячий куточок.

Абонемент для юнацтва обслуговує користувачів віком до 21 року. При поповненні фонду враховуються потреби студентської та учнівської молоді. Бібліотекарі абонемента співпрацюють з соціальними службами для молоді, середніми та вищими навчальними закладами. Систематично проводяться літературні зустрічі, вікторини, різноманітні заходи з актуальних проблем молоді.

Читальний зал, фонд якого налічує більше 100 тис. книг з різних галузей знань, 400 назв періодичних видань та постійно поповнюється новинками. До послуг користувачів - багатий довідково-енциклопедичний фонд, краєзнавчі видання. Нашою гордістю є фонд рідкісних і цінних видань, шахова колекція, колекція адрес-календарів з 1869 по 1913 р.р. миколаївського краєзнавця В.Р.Ліфанова.

Кінолекційний зал на 100 місць, літературно-музична вітальня - простори для проведення дозвілля читачів, занять клубів за інтересами, зустрічей з творчою інтелігенцією міста.

 
© 2020-2024 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору